III. Gillemot László Szakmai Nap

2022.10.07-én a Gillemot László Szakkollégium – névadójára emlékezve – a korábbi évekhez hasonlóan megrendezte a Gillemot László Szakmai Napot . Az esemény Gillemot László szobrának megkoszorúzásával kezdődött. Ezt követően a résztvevők érdekes szakmai előadásokon vehettek részt:

„Kompozit fémhabok kutatása és fejlesztése” Prof. Orbulov Imre előadásában
„Esettanulmányok a mágneses anyagvizsgálat területéről” Prof. Mészáros István előadásában
„Egy rozsdamentes acéltól nem ezt várná az ember” Dr. Varbai Balázs előadásában
„Trendek a hegesztés robotosításában” Dr. Farkas Attila előadásában

Az előadások különböző ipari problémákat, azok megoldását, esettanulmányokat, illetve kutatásokat mutattak be. A rendezvény eredményes volt mind a hallgatók, mind az oktatók szempontjából.