ANYAGTUDOMÁNY ÉS
TECHNOLÓGIA TANSZÉK
Department of Materials Science & Engineering

Hegesztő technológus mérnök álláslehetőség a GEDIA Hungary Kft-nél

A GEDIA Hungary Kft. autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria-és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat és automatizált présrendszereket üzemeltető tatai gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Automatizálási termeléstámogató mérnök – hegesztő technológus mérnök

Elvárás:

  •  Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész,/mechatronikai/villamos/ hegesztőmérnök)
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás

Elvárt személyes tulajdonságok:

  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Felelősségvállalás

Előny:

  •  EWE/IWE
  • IWT
  • IWS
  • Kuka és/vagy Fanuc robotprogramozási tapasztalat
  • Siemens PLC programozási tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése, génspecifikációk készítése
  • Robotprogramok készítése FANUC és KUKA ívhegesztő és ellenállás ponthegesztő
    cellákon
  • Hegesztéstechnológia tervezése, paraméterek meghatározása, beállítása Fronius és H&W
    áramforrásokon
  • Folyamatoptimalizálás
  • Pneumatikus Hegesztő szerszámok tervezésében – módosításában való részvéte,
    gyárthatósági szempontok figyelembevételével
  • Hegesztő szerszámok geometriai beállításában való támogatás
  • Termeléstámogatás, részvétel hibaelhárításban, hiba ok feltárásában
  • Hiba analízisek elvégzése
  • Együttműködés projekt és minőségügyi mérnökséggel
  • Szükség szerint robottechnikai oktatások megtartása

Versenyképes jövedelmet, sokoldalú fejlődési lehetőséget, hosszú távú biztonságot, nemzetközi környezetet biztosító munkahelyet kínálunk.
A szakmai önéletrajzokat, jelentkezési anyagokat a pozíció megjelölésével postán vagy elektronikus levélben várjuk az alábbi címre:

GEDIA Hungary Kft.
2890a Belterület 460/109. hrsz E-mail: a.hamza@hu.gedia.com

Privacy I agree
Adatvédelem Elfogadom