ANYAGTUDOMÁNY ÉS
TECHNOLÓGIA TANSZÉK
Department of Materials Science & Engineering

Diplomamunka téma és álláslehetőség a GEDIA Hungary Kft-nél – hegesztés

A GEDIA Hungary Kft. autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futóműgyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat és automatizált présrendszereket üzemeltető tatai gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termeléstámogató mérnök

Dinamikusan bővülő cégünknél új mérnök, mérnökjelölt kollégákat keresünk robotcelláink, gyártósoraink szakszerű termelés támogatásához, fejlesztéséhez, beállításához. Több mint száz KUKA, illetve FANUC ipari robottal, Fronius és Harms&Wende csúcskategóriás ipari áramforrásokkal hegesztjük össze többnyire prémium autómárkák karosszéria elemeit. Cégünk megfelelő műszaki alapokra építve biztosítja a gépek üzemeltetéséhez szükséges, specifikus oktatásokat mind automatika, mind hegesztéstechnológiák területén. Korszerű tudásra tehetsz szert, folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Feladatok:

  •  hegesztőüzemi termelés gyártóberendezéseinek, gyártócelláinak szakmai támogatása, műszaki üzemeltetése
  • gyártócellák fejlesztése, optimalizálása, műszaki intézkedések meghatározása, bevezetése vevői reklamációkra
  • hegesztőszerszámok mechanikus beállítása, fejlesztése áttervezése
  •  Fronius és Harms&Wende hegesztő berendezések kezelése, hibakeresés, technologizálás
  • gyártócellák manuális működtetése, gyártósori megállások esetén hibák keresése, elhárítása, intézkedések meghatározása
  • KUKA, illetve FANUC robotok kezelése, robotmozgások megfelelő betanítása, hibakeresés

Elvárás:

  • Mérnöki végzettség \ kezdő, államvizsgához közeli mérnök jelöltek jelentkezését is várjuk,
    diplomamunka írási lehetőséget is tudunk biztosítani
  • Önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás
  • Angol napi munkavégzés során használható nyelvtudás

Előny:

  •  automatizálási, pneumatikus és szenzortechnikai ismeretek
  • IWS\IWT\IWE végzettség
  • robotprogramozási ismeretek (külön előny KUKA vagy FANUC)
  • robotkezelési, programozási tapasztalat
  • hegesztési technológiában jártasság
  • autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • képzések és fejlődési lehetőség

A szakmai önéletrajzokat, jelentkezési anyagokat a pozíció megjelölésével postán vagy elektronikus levélben várjuk az alábbi címre:

GEDIA Hungary Kft.
2890a Belterület 460/109. hrsz E-mail: a.hamza@hu.gedia.com

Privacy I agree
Adatvédelem Elfogadom