Munkatársak

 

Tanszékvezető
Prof. Szabó Péter János

Egyetemi tanár

E-mail: szpj@eik.bme.hu

Tel.: 463-3252

Szoba: fsz. 063

Tanszékvezető helyettes
Dr. Orbulov Imre Norbert

Egyetemi docens

E-mail: orbulov@eik.bme.hu

Tel.: 463-2386

Szoba: fsz. 062/a

Oktatók, Kutatók
Dr. Berecz Tibor

Adjunktus

E-mail: berecz@eik.bme.hu

Tel.: 463-4149

Szoba: fsz. 054

Prof. Ginsztler János

Professor emeritus, akadémikus

E-mail: jginsztler@mti.bme.hu

Tel.: 463-1955

Szoba: fsz. 060/C

Károly Dóra

Tanársegéd

E-mail: kdora@eik.bme.hu

Tel.: 463-1079

Szoba: fsz. 054

Dr. Katona Bálint

Tudományos munkatárs

E-mail: katona@eik.bme.hu

Tel.: 463-1079

Szoba: fsz. 054

Dr. Katula Levente Tamás

Adjunktus

E-mail: katula@att.bme.hu

Tel.: 463-1115

Szoba: fsz. 060/B

Keresztes Zoltán

Tanársegéd

E-mail: kzoltan@eik.bme.hu

Tel.: 463-1114

Szoba: I. em. 105/A

Dr. Májlinger Kornél

Adjunktus

E-mail: welding@att.bme.hu

Tel.: 463-1115

Szoba: fsz. 060/B

Prof. Mészáros István

Egyetemi tanár

E-mail: meszaros@eik.bme.hu

Tel.: 463-2883

Szoba: I. em. 109

Pammer Dávid

Tanársegéd

E-mail: pammer@eik.bme.hu

Tel.: 463-1114

Szoba: I. em. 105/A

Dr. Thiele Ádám

Adjunktus

E-mail: adam.thiele@hotmail.com

Tel.: 463-4149

Szoba: fsz. 054

Varbai Balázs

Tanársegéd

E-mail: varbai@eik.bme.hu

Tel.: 463-3253

Szoba: fsz. 60/A

Doktoranduszok
Asztalos Lilla

Doktorandusz

E-mail: lilla@eik.bme.hu

Tel.: 463-1114

Szoba: I. em. 105/A

Bögre Bálint

Doktorandusz

E-mail: bbalint1113@gmail.com

Tel.: 463-2842

Szoba: I. em. 105/B

Hajagos-Nagy Klára

Doktorandusz

E-mail: nagyk@mfa.kfki.hu

Tel.: +36 1 392 2222 / 3250

Szoba: MTA-MFA 1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33.

Kovács Dorina

Doktorandusz

E-mail: dorina@eik.bme.hu

Tel.: 463-1079

Szoba: fsz. 061

Szalva Péter

Doktorandusz

E-mail: szalva@eik.bme.hu

Tel.: 

Szoba: Fémalk zrt.

Szlancsik Attila

Doktorandusz

E-mail: szlancsik@eik.bme.hu

Tel.: 463-1079

Szoba: fsz. 054

Meghívott oktatók
Prof. Adonyi János

Professor emeritus

E-mail: YoniAdonyi@letu.edu

Tel.: 463-1934

Szoba: I. em. 104

Dr. Bagi István

C. egyetemi docens

E-mail: bagi@elinor.hu

Tel.: +3620/944-62-09

Szoba: –

Balázs János

Hegesztő szakmérnök, gépészmérnök

E-mail: janos.balazs2@siemens.com

Tel.: 463-1234

Szoba: Siemens Zrt. Transzformátor gyár

Prof. Blücher József

C. egyetemi tanár

E-mail: jblucher@coe.neu.edu

Tel.: 463-1234

Szoba: –

Dr. Bobor Kristóf

Adjunktus

E-mail: bobor@eik.bme.hu

Tel.: 463-2842

Szoba: I. em. 105/B

Dr. Czoboly Ernő (DSc)

C. egyetemi tanár

E-mail: ernoczoboly@gmail.com

Tel.: +3630/281-44-80

Szoba: –

Dr. Dévényi László

C. egyetemi tanár

E-mail: devenyi@eik.bme.hu

Tel.: 463-3253

Szoba: fsz. 060/A

Dobránszky János (MTA)

Tudományos tanácsadó

E-mail: Dobranszky.Janos@eik.bme.hu

Tel.: 463-1934

Szoba: I. em. 104

Dr. Éva András

C. egyetemi docens

E-mail: evaandras@t-online.hu

Tel.: 463-2874 / +3620/256-79-87

Szoba: I. em. 107

Dr. Farkas Attila

C. egyetemi docens

E-mail: farkasat@t-email.hu

Tel.: +3630/951-00-65

Szoba: Flexmann Robotics Kft.

Dr. Fazakas Éva

Vegyészmérnök

E-mail: efazakas@eik.bme.hu

Tel.: 463-2887

Szoba: Metallográfia labor

Dr. Fodor Olivér

Gépészmérnök, anyagvizsgáló szakmérnök

E-mail: labor@aef.hu

Tel.: 309-26-21

Szoba: AEF labor

Dr. Gremsperger Géza

C. egyetemi docens

E-mail: gremsperger.geza@gmail.com

Tel.: +3620/983-77-99

Szoba: –

Dr. Gyura László

C. adjunktus

E-mail: laszlo.gyura@hu.linde-gas.com

Tel.: +3620/956-10-50

Szoba: Linde Gáz Magyarország Kft.

Dr. Hajós Sándor

Gépészmérnök

E-mail: alex@alexexpert.hu

Tel.: +3630/964-94-29

Szoba: A Lex Expert Műszaki Kft.

Katona Balázs

Gépészmérnök, közgazdász

E-mail: katonab@granitnet.hu

Tel.: +3620/924-56-39

Szoba: Granit Csiszolószerszám Kft.

Prof. Krállics György

Egyetemi tanár

E-mail: gyorgy.krallics@gmail.com

Tel.: 463-1445 / +3646/565-111/1538

Szoba: I. em. 107

Kristóf Csaba

Gépészmérnök, hegesztő szakmérnök

E-mail: k.csaba@t-online.hu

Tel.: +361/290-56-36

Szoba: –

Licskó László

Gépészmérnök

E-mail: licskol@gmail.com

Tel.: +3630/845-79-34

Szoba: –

Dr. Nagy András

Egyetemi docens

E-mail: drnagyandras63@gmail.com

Tel.: 463-1119

Szoba: D ép. I. em. 109

Dr. Németh Árpád

C. egyetemi docens

E-mail: arpinem@eik.bme.hu

Tel.: 463-1386

Szoba: I. em. 106

Dr. Nyulász Pál

Ny. adjunktus

E-mail: pal.nyulasz@gmail.com

Tel.: +3620/216-99-26

Szoba: I. em. 106

Olasz Sándor

Gépészmérnök

E-mail: olasz@runbox.com

Tel.: 463-1934

Szoba: I. em. 104

Dr. Palotás Béla

Egyetemi docens

E-mail: palotasb@mail.duf.hu

Tel.: +3625/551-145

Szoba: –

Dr. Prodán Miklós

C. egyetemi docens

E-mail: prodanmj@eik.bme.hu

Tel.: +3620/253-99-06

Szoba: –

Dr. Reé András

C. egyetemi docens

E-mail: ree@eik.bme.hu

Tel.: 463-1386

Szoba: I. em. 106

Dr. Számel László

Egyetemi docens

E-mail: szamel.laszlo@vet.bme.hu

Tel.: 463-3608

Szoba: V1. ép. 316 sz.

Dr. Szunyogh László

C. egyetemi docens

E-mail: mechtech@eik.bme.hu

Tel.: +3630/509-29-10

Szoba: –

Dr. Tóth Károly

Gépészmérnök, hegesztő szakmérnök

E-mail: ktothdr@gmail.com

Tel.: +3630/405-90-10

Szoba: –

Ügyintézők
Nagy Ágnes

Gazdasági ügyintéző

E-mail: nagyagi@eik.bme.hu

Tel.: 463-1234

Szoba: fsz. 062

Oláh Ágnes

Hegesztő technológus szakmérnöki képzés adminisztrációja

E-mail: olaha@eik.bme.hu

Tel.: 463-1302

Szoba: K. ép. I. em. 24.

Technikai munkatársak
Hargitai Emilné

Hivatalsegéd

Tel.: 463-1234

Szoba: fsz. 064

Jakab Józsefné

Hivatalsegéd

Tel.: 463-1234

Szoba: fsz. 064

Kuktáné László Ágnes

Laboráns

E-mail: kuktaagi@eik.bme.hu

Tel.: 463-2887

Szoba: Metallográfia labor

Nagy Péter

Szakmunkás

E-mail: –

Tel.: 463-4352

Szoba: G. ép. fsz.

Pál Vilmos

Hegesztő szakmunkás

E-mail: palvilmos@gmail.com

Tel.: 463-1111 / 5620

Szoba: G ép. fsz.

Simon Gergely

Hegesztő

E-mail: gergo.simon@gmail.com

Tel.: 463-1111 / 5620

Szoba: G ép. fsz.

Demonstrátorok
Kemény Alexandra

Demonstrátor

E-mail: alexandra.kemeny@edu.bme.hu

Kemény Dávid Miklós

Demonstrátor

E-mail: kemenydavid@gmail.com

Renkó József Bálint

Demonstrátor

E-mail: renko.jozsef@edu.bme.hu